Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Ekocentrum ICPPC   Toksycznie zmodyfikowana polityka i wyborcze nadzieje
0

Toksycznie zmodyfikowana polityka i wyborcze nadzieje

ZAPRASZAMY I PROSIMY O NAGŁOŚNIENIE!

CO: Akcja z symbolicznym "WIELKIM DEMONEM" i marionetkami ministrów GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy), które razem będą stanowiły tło do konferencji prasowej.
GDZIE: pod gmachem Ministerstwa Rolnictwa
KIEDY: 4.X. 2011, w godzinach: 12:00-13:30

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Marek Sawicki, i Minister Środowiska, Pan Andrzej Kraszewski, głośno ogłaszają swoje zamiary wywarcia presji w celu wprowadzenia ogólnoeuropejskiego zakazu GMO. ŻADEN Z NICH JEDNAK NIE POWIEDZIAŁ, co zrobią w tej sprawie w Polsce, chociaż TO WŁAŚNIE ONI MOGĄ NATYCHMIAST WPROWADZIĆ ZAKAZ UPRAW wydając odpowiednie rozporządzenia. Wezwanie do wprowadzenia zakazu w Europie bez wcześniejszego wprowadzenia zakazu w Polsce na pewno nie będzie potraktowane poważnie ani w samej Brukseli, ani przez inne kraje Unii Europejskiej.

TEN PRZEDWYBORCZY GEST PIŁATA - przerzucenia odpowiedzialności za nasz kraj na Komisję Europejską - wzbudził oburzenie wśród opinii publicznej, która zdecydowanie popiera Polskę wolną od GMO. Szeroka Koalicja na rzecz Polski wolnej od GMO będzie podkreślała ministerialne oszustwa bowiem: SPRAWA WPROWADZENIA GMO "SZCZEGÓLNIE BLISKA"
MINISTROWI ŚRODOWISKA oraz POSTAWIŁ ROLNY MINISTER MAREK I BOGU ŚWIECZKĘ I DIABŁU OGAREK.
Przedstawimy Ministrom PETYCJĘ podpisaną przez tysiące wyborców i wręczymy im "nagrody" stosownie do ich zaangażowania lub bierności w sprawie egzekwowania zakazu upraw GMO w Polsce: statuetki „OBROŃCA POLSKIEJ ŻYWNOŚCI” lub statuetki „DOSYĆ OBIETNIC, CZAS NA CZYNY"

Ministrowie koalicji PO-PSL muszą NATYCHMIAST przerwać tę grę z opinią publiczną i zdecydowanie określić swoje stanowisko w sprawie upraw GMO w Polsce WYDAJĄC ODPOWIEDNIE ROZPORZĄDZENIA ZAKAZUJĄCE UPRAW GMO.

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie „Polska Wolna od GMO”,
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi,
Koalicja "POLSKA WOLNA OD GMO", do której należy ponad 400 podmiotów.
W przedstawieniu biorą udział aktorzy i studenci Wyższej Szkoły Teatralnej - Wydział Lalkarski,
SAMBA - RYTMY OPORU" i "PRZESTRZEŃ SYRENA"

KONTAKT:
Anna Szmelcer: 607295055, annaszmelcer@gmail.com
Jadwiga Łopata: 33 8797114, biuro@icppc.pl
Edyta Jaroszewska - Nowak: 609645386, edytaj66@tlen.pl
Ten wpis czytano 903 razy.
Odsłon: 25351
Ekocentrum ICPPC
Ekocentrum - miejsce gdzie można zobaczyć jak w sposób kompleksowy działają ekologiczne rozwiązania techniczne. Tutaj wszystkie urządzenia pracują np. produkując prąd, ogrzewając wodę i pomieszczenia lub oczyszczając ścieki.
<< Grudzień 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
zobacz wszystkie wpisy »